Go to main section

O mnie

Jestem psychologiem i coachem. Dyplom z psychologii uzyskałem na Uniwersytecie SWPS na specjalności psychologia kliniczna i zdrowia natomiast szkolenie coachingowe odbyłem w katowickiej szkole Metrum w ramach Polskiej Szkoły Coachingu.

coaching Katowice

Poza coachingiem doświadczenie zdobywałem nadto w trakcie stażu w Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks Zabrze oraz w katowickiej Fundacji dla Ludzi Potrzebujących Pomocy „Gniazdo”, z którą stale współpracuję. W „Gnieździe” pracuję indywidualnie z dziećmi.
Odbyłem szkolenie z zakresu psychologii dziecięcej (rozpoznawanie dysfunkcji sensorycznych) i socjoterapii.

Jestem również prawnikiem i mam ponad 10-letnie doświadczenie współpracy z kancelariami radcowskimi. Prawo ukończyłem na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim.

W pracy coachingowej korzystam z mojej wiedzy i doświadczenia z różnych dziedzin psychologii i coachingu oraz doświadczenia zawodowego w innych dziedzinach a także rozwoju zawodowego i życia osobistego.

W wolnych chwilach zgłębiam dziedziny wiedzy, które szczególnie mnie interesują, jak choćby psychologia ewolucyjna czy ostatnio filozofia, ruszam się, praktykuję uważność, relaksuję się przy grach komputerowych i oglądam seriale, a gdy mnie najdzie wena – wyżywam się w małych formach literackich.